VF200-110V Electric Portable Ventilation Fan 200 Dia 110v
Dispatch
Material Dispatch Subjected To Avalibility of the ptoducts.
Deilvery
We deliver all over India, and Delivery Charges are Additional
11,582 + Taxes
Detiled Information
Technical Sheet
Technical Data Sheet
Additional information
IMPA No
591402
Casing diameter
200 mm
Electric Source
100 V- 1ph
Air Volume
20 m3/min
RPM
3000
Motor
0.12 kW