VF400-220V3 Electric Portable Ventilation Fan 400 Dia 220v , 3ph
Dispatch
Material Dispatch Subjected To Avalibility of the ptoducts.
Deilvery
We deliver all over India, and Delivery Charges are Additional
27,260 + Taxes
Detiled Information
Technical Sheet
Technical Data Sheet
Additional information
IMPA No
591408
Casing diameter
400 mm
Electric Source
200 V- 3ph
Air Volume
110 m3/min
RPM
3000
Motor
1.5 kW