JLS2-TUBESUP800 Jetline+ Fitting kits (800mm)
Dispatch
Material Dispatch Subjected To Avalibility of the ptoducts.
Deilvery
We deliver all over India, and Delivery Charges are Additional
16,490 + Taxes
Detiled Information
Technical Sheet
Technical Data Sheet
Additional information
L [mm]
990
P [mm]
30
Color
Black 9004
kg
2.8
Product Detailed Information
• JLS2-TUBESUP are made of 2 epoxy painted metallic tubes
with fitting system under worktop.
• Dimensions : diameter 30 mm / lenght : 585 – 990 mm.
16,490 + Taxes
Prices Exclusive of all taxes and Charges
Your Title Goes Here
Your Title Goes Here